İzin verilen 70 yarda punt dönüşü TD

İzin verilen 70 yarda punt dönüşü TD

Koçu Ron Rivera’nın ilham verici liderliğini kanalize etmeye çalışacak ve Washington’u playofflara koymak için sırtına alacak.

Chase Young ve geçiş telaşı

Washington, Wentz’in QB olduğu 1. Hafta toplantısında sekiz çuval kaydetti. Artık Eagles, Hurts’un önündeki her iki hücumda da tükendi. Washington öne hakim olabilirse, Eagles’ın pek şansı olmazdı.

önemli olan durum

17. Washington, NFL’de 28 numara için son üç maçta ortalama olarak bu kadar sayı attı. Eagles, Hurts altında hücumda Wentz’e göre biraz daha iyiydi. Philadelphia’nın sağlıklı savunucuları, bunu çirkin bir yıpratma savaşı yapmak için ortaya çıkarsa, üzgün olmak için iyi bir şansı olur.

Eagles vs Washington tahmini

Smith ve Rivera, Washington’un sert oynamasını sağlayacak. Ancak Eagles, WFT ile yıkanabilecek sınırlı ateş gücüne rağmen, kalan antrenör Doug Pederson ve ayrılan savunma koordinatörü Jim Schwartz adına motive edilmelidir. Hurts, hafif üzüntü için prime zamanında yeterince oyun yapar.

Kartallar 23, Washington 20

Carson Wentz’in gözden düşmesi hızlı oldu. Eagles oyun kurucu, sezonun 12. maçında Jalen Hurts lehine yedek kaldı. 17. Haftada sağlıklı bir sıyrık olması bekleniyor. Ve bildirildiğine göre sezon dışında takas teklif etmeyi planlıyor.

Bir süre için, 2016 NFL Draft’ında 2. genel seçim, on yıl veya daha fazla bir süre Philadelphia’daki QB olacak gibi görünüyordu. Şimdi, Hurts devraldığı ve sezonun sonlarında etkilendiği için Eagles ile son vuruşunu yapmış gibi görünüyor. ESPN’e göre, Wentz’in Philadelphia teknik direktörü Doug Pederson ile ilişkisi ""tamir edilemeyecek şekilde kırıldı.""

Wentz’in Eagles’daki mevcut durumu hakkında bilmeniz gerekenler burada.

DAHA: Eagles, Carson Wentz’i takas edebilir mi?

Carson Wentz neden oynamıyor?

13. Haftaya giren Wentz, NFL’yi hem atılan hem de alınan çuvallarda yönetti. Eagles, o Pazar Packers’a karşı maçlarına zorlu bir başlangıç ​​yaptı ve bu Pederson’ı, iyi bir geri dönüş hücumuna öncülük eden çaylak Hurts’u oyuna sokmaya sevk etti. Wentz o zamandan beri oynamadı.

O zamandan beri, Hurts 14. Haftada 106 yard koştu ve 15 ve 16. Haftalarda havada 300 yardı aştı. En azından Hurts’un oyunu 2021 sezonu öncesinde oyun kurucu tartışması yaratacaktı. 

Ancak normal sezonun son Pazar günü, Wentz’in böyle bir rekabeti görmek için etrafta olmayabileceğini öne süren raporlar ortaya çıktı. İlk olarak, birden fazla rapor Wentz’in sağlıklı bir çizik olacağını ve bunun için etkin olmadığını belirtti. ""Pazar Gecesi Futbolu"" Washington Futbol Takımı’na karşıydı ve resmen resmen oyundan çıktı. Wentz haftalar önce yedek kulübesindeyken, 17. Haftadan 1xbetgiris.top önce Hurts’un yedeğiydi.

Sonra ESPN’den Chris Mortensen hikayeye daha fazlasını ekledi: Mortensen’e göre Wentz ve Pederson arasındaki ilişki ""tamir edilemeyecek şekilde kırıldı."" ESPN, Pederson’ın 2021’de Philadelphia teknik direktörü olarak geri döneceğini zaten bildirmişti, bu da Wentz’in gidebileceğini gösteriyor. 

Geçen ay ESPN, Eagles’ın 2020 sezonundaki mücadelelerine rağmen Wentz’i tutmak istediğini bildirdi. Ancak yeni rapor, Wentz ve temsilcilerinin, ağır sözleşmesini maaş sınırı kısıtlamaları dahilinde daha kolay hareket ettirmek için çalışacaklarını öne sürüyor. ESPN’e göre, Philadelphia’dan Wentz için istenen fiyat ""önemli.""

Wentz’in 2021 kadro bonusu 10 milyon dolar, 2021 lig yılının ikinci gününde ödenir (bu, Mart ayının ortasında olacak ancak henüz açıklanmadı). ESPN’e göre Philadelphia, Wentz’i transfer etmeyi planlıyorsa, muhtemelen bu tarihten önce olacak.

Bu arada Hurts, Pazar gecesi sezonu kapatmak için dördüncü düz başlangıcını yapacak. Ve ilk defa, yedeğinin Wentz değil, Nate Sudfeld olması bekleniyor. Ve eğer Wentz takas edilirse, son üç Eagles pasosu tamamlanmadı. 

DAHA: Carson Wentz’in Eagles ile olan sözleşmesini feshetme

Carson Wentz istatistikleri 2020

Wentz, Eagles sezonunun ilk 12 maçına başladı. Wentz’in 17. Haftaya girerken, 13. Haftadan beri oynamamasına rağmen atılan müdahaleler ve alınan çuvallarda NFL’ye liderlik etmesiyle dikkat çeken istatistikleri şöyle:

Tamamlamalar: 251-437 (yüzde 57,4) Geçen yarda: 2.620Pasing TD’ler: 16Engelleme: 15Çuval alınan: 50Hızlı yarda: 276Hızlı TD’ler: 5

Anthony Lynn’in Chargers’daki erken başarısı sıcak bir koltuğa dönüştü.

Los Angeles (4-9), 2020 sezonunun ilk yarısının büyük bir bölümünü önde gelen isimlerle tarih yazarak geçirdi. Çaylak oyun kurucu Justin Herbert’in başındayken büyüme sancıları beklemek adildi, ancak Lynn, Chargers’ın genel mücadelelerinden ziyade bireysel oyun içi koçluk hataları nedeniyle ateş altında kaldı. Özel ekipler özellikle zaman zaman titriyordu ve bu, Lynn’i birçok kez açıklanamayanı açıklamaya zorladı. 

Lynn’in dördüncü yılında sadece üç normal sezon maçı kala, sezon sona ermeden önce paketlenmesi pek olası görünmüyor. Ancak Los Angeles, yakında parlak bir L.A. geleceği olması gereken yerde Herbert ile takım kurmak için yeni bir koç arıyor olabilir.

İşte Lynn ve diğerlerinin olası kovulması hakkında söyledikleri ve bunu sadece bir zaman meselesi gibi gösteren koçluk hatalarının dökümü.

Chargers Anthony Lynn’i kovacak mı?

Los Angeles Times 7 Aralık’ta Chargers’ın sezonun geri kalanında Lynn’i takımda tutma niyetinde olduğunu bildirdi. Chargers, 1998’de Kevin Gilbride’dan bu yana sezon ortasında bir koçu kovmadı.

Lynn, işiyle ilgili sorular arttıkça çılgınca bir şey söylemedi, bunun yerine standart yanıtlarla gitti.

Lynn 13. Haftadan sonra “Şu anda iş durumu hakkında endişelenecek zamanım yok” dedi. “Burada baş antrenör olduğum sürece, odak noktam bu şeyi tekrar rayına oturtmak ve sezonu bitirmek. doğru yoldan çıkar.”

Ayrıca Lynn, Chargers’la ilgili sorunları çözecek kişinin kendisi olduğuna inanıyor.

Lynn, “Buraya gelmek için tüm hayatım boyunca kuyruğumu harcadım” dedi. “Evet, kötü bir yıl geçiriyorum ve insanların şut çekeceğini ve insanların eleştirel olacağını anlıyorum. Bu beklenecek bir şey. Ama burada da bazı başarılar elde ettik. Sanırım bunu doğru yola sokacak adam benim.”

14. Hafta boyunca, 2020 sezonunda üç NFL baş antrenörü kovuldu: Bill O’Brien (Teksaslılar), Dan Quinn (Falcons) ve Matt Patricia. Şu anda Lynn sezonu kapatacak gibi görünüyor, ancak bunun ötesinde, bu herkesin bahsi.

Lynn, 2017’de Chargers’ın baş antrenörü oldu ve ilk iki sezonu iyi geçti (9-7 ve ardından 12-4). Ancak 2019-20’de, Philip Rivers’ın Chargers ile son sezonunda 5-11’e 4-9’luk bir rekorla girmeden önce 2020’nin 15. 

Chargers, Lynn’i kovmayı seçerse, muhtemelen 2020 NFL Yılın Çaylağı olan Justin Herbert’in varlığı sayesinde iş arzu edilebilir olabilir.

Anthony Lynn’in kötü koçluk kararları

Bu arızalardan önce şunu kabul etmekte fayda var: Bir futbol sahasında olan her şey baş antrenörün hatası değildir ve her bir hatanın ne kadarının Lynn’den, daha doğrusu koordinatörleri veya oyuncularından kaynaklandığını bilmek imkansızdır. Ancak baş antrenör, takımının futbol maçlarında hem iyi hem de kötü olanlarla ilgili çok fazla sorumluluk almaya devam ediyor. Chargers için 2020’de çok kötü şeyler oldu.

Saha golü için zaman yok (14. Hafta)

Chargers’ın en son gafları 14. Haftada Falcons’a karşı geldi. İlk olarak, L.A. üçüncü ve 1’de koştu ve ilk yarının sonlarında mola verilmedi ve dönüş yapmadı, bu yüzden aceleye getirilmiş bir dördüncü aşağı kararı olurdu. Sonra ne olduğunu izleyin:

#Chargers az önce başka bir özel ekip hatası yaptı ve bu pastayı en kötüsü olarak kabul edebilir.Dünyada ne var. pic.twitter.com/LMpfps3GPF

— NFL Güncellemesi (@MySportsUpdate) 13 Aralık 2020

Ne yapılacağı konusunda tam bir kararsızlık varmış gibi görünüyordu ve Chargers moladan önce dördüncü aşağı bir oyun oynamadı. Bu vuruş zamanında olmuş olsa bile sahada çok fazla Charger vardı. 

Lynn, oyun sonrası medyaya “Bu durumda topu çalıştıramazsınız” dedi. “Yapamazsın. Agresif olmaya çalışıyoruz, ancak bu durumda topu çalıştıramazsınız ve tam orada, bu bir koçluk ekibi olarak, iletişim açısından geliştirmemiz gereken bir alan ve yapacağız. Ama orada topu çalıştıramazsınız.”

Dördüncü çeyrekte zaman aşımı olmadan çalıştırın (12. Hafta)

Bonolara karşı iki puan farkla Justin Herbert, Tyron Johnson’a Hail Mary-esque pasını tamamladı. 24 saniye kala ve mola yokken, bir sonraki Chargers oyunu koşuydu. 

Lynn maçtan sonra, “Tamamen yanlış iletişim vardı ve bu konuda söyleyeceğim tek şey bu” dedi.

Yanlış iletişim söz konusu olabilir, ancak koçlukta hala bu tür yanlış iletişimin bariz bir yükselme veya geçme durumunda mümkün olabileceğine dair bazı kökler var. Bu, oyun sonuçlanmadan önce de oldu:

O-LINE PASS PRO’DA DÜŞERKEN QB GİZLİ OLURHERKESE YANGIN pic.twitter.com/633syvqRNr

– Warren Sharp (@SharpFootball) 29 Kasım 2020

Dördüncü ve kısa birden çok kez punting

2. Hafta’da Chargers, uzatmalarda dördüncü ve 1’lik bir bahis yaptı. Elbette, L.A. kendi yarı sahasındaydı, ancak oyundan çıkma şansıyla topu alan Patrick Mahomes oldu. Aynen öyle yaptı.

Chargers ayrıca 4. Hafta’da Tom Brady’ye dördüncü ve 1’lik skoru seçti. 8:56 kala, L.A. zaten büyük bir fark atmıştı ve top kendi 34 yarda çizgisindeyken 35-31 gerideydi. Yine riskli, ancak bir sonraki oyuna geçiyor – kazanmak için oynamak yerine kaybetmemek için oynamak. 

Kaybetmemek için oynamak, Saints’e karşı liderliğin düşmesine neden oluyor (5. Hafta)

Chargers, Herbert’in dışarı atmasına izin vererek Saints üzerinde 20-3 öne geçti. Ama sonra bu noktada birçok takımın yaptığı hatayı yaptılar – koşuya gittiler ve topu Herbert’in elinden aldılar.

L.A.’nin ikinci yarıdaki ilk üç sürüşü puntlarla sona erdi, tek bir sürüşte asla 30 yarda bile çıkamadı. New Orleans, Chargers Herbert’e işini tekrar yapma şansı vermeden önce oyunu 20’de tekrar bağladı ve Saints uzatmada kazandı. 

Özel ekipler bolca kabus görüyor (13. Hafta)

Chargers’ın tüm sezon boyunca zorlu özel takımları oldu. İlk olarak, özel takımlar koçu George Stewart için bir indirgeme anlamına geliyordu. Daha sonra Vatanseverlere karşı, Keith Burns ve Chris Caminiti özel ekipleri yönetti ve Lynn, 14. Haftada kendisini devralmayı seçmeden önce yardım etti. Hiçbir şey işe yaramadı.

13. Hafta’da 45-0’lık bir kayıptan 500’ün altındaki Vatanseverlere kadar olan bu özel takım çirkinlik listesine bakın:

Şarj özel ekipleri:-İzin verilen 70 yarda punt dönüşü TD-TD için izin verilen engellenen FG- Boğuk tekme dönüşü- Kaçırılan FG-Tekme geri dönen takım arkadaşıyla karşılaştı-Tekme dönüşünde tutun-İzin verilen 61 yarda punt dönüşüPR için sahada 10 adamPR için sahada -12 adamPR için sahada -10 adam (yine!)

— Jeff Howe (@jeffphowe) 7 Aralık 2020

Hepsi Lynn’in suçu değil. Ama vay, bu güzel değil. 

Akıncılar, heyecan verici olmayan prime-time maçlarıyla dolu bir haftaya başlamak için Chargers ile 15. Haftaya başlıyor. ""Perşembe Gecesi Futbolu.""

Las Vegas (7-6) ve Derek Carr, Justin Herbert ve Los Angeles’ı (4-9) saat 20:20’de Fox, NFL Network ve Amazon Prime Video’daki Allegiant Stadyumu’na davet ediyor. Perşembe gecesi ET. Raiders’ın playoff yapma şansı var ama şu anda dışarıdan bakıyorlar ve bu da onu Jon Gruden’in ekibi için mutlaka kazanılması gereken bir oyun haline getiriyor. 

DAHA FAZLA: Bu geceki NFL maçını fuboTV ile canlı izleyin

Carr 2020’de daha iyi bir seviyede oynamış olsa da, Josh Jacobs’ı geride bırakan hala bir Raiders hücumu. Bu, topu sahanın her yerine fırlatmak için Yılın Çaylağı favorisi Herbert’e güvenen Chargers’ın aksine çalışacak. Herbert’in kolunun ne kadar güçlü olduğunu göstermesi ve ROY davasını güçlendirmesi için harika bir sahne olacak. 

Aşağıda 15. Hafta hakkında daha fazla bilgi var ""Perşembe Gecesi Futbolu"" eşleşme ve nasıl izlenir.

Bu akşam Perşembe Gecesi Futbolunda kim oynuyor?

Eşleşme: Las Vegas Raiders’da Los Angeles Chargers Yer: Las Vegas, Nevada’daki Allegiant Stadyumu

Perşembe Gecesi Futbolu, NFL Network’ün 5. Haftadan önceki oyunlar için özel TV haklarına sahip olmasının ardından Fox ve NFL Network’te aynı anda yayınlanmaya devam ediyor. Hangi kanalı seçerseniz seçin, Joe Buck’ı (play-by-play) dinleyeceksiniz. ve Troy Aikman (renkli).

Bu takımlar sezonun başlarında bir araya geldiğinde, Carr ve Raiders Chargers’ın yakın mağlubiyetleri ve korumasız liderliğinin bir parçası olarak 31-26 galibiyet aldı. Raiders, hem Jacobs hem de Devontae Booker’ın skorlar için acele ettiği iki yönlü bir hızlı saldırıya güveniyordu.

Herbert, bu ilk toplantıda 326 yarda ve iki gol attı ve Perşembe gecesi daha fazla hava başarısının geleceğini öne sürdü. 

NFL maçı bu gece saat kaçta?

Tarih: 17 Aralık Perşembe Başlama saati: 20:20 ET

2020 NFL sezonu boyunca tüm Perşembe gecesi maçları 20:20’de başlayacak. ET, ancak TV izleme seçenekleri (aşağıdakiler hakkında daha fazlası) 5. Haftadan itibaren genişledi.

Bu maç 17:20’de olacak. Las Vegas’ta yerel saatle başlama, California’daki Chargers hayranlarının da maçı 17:20’de izlemesiyle. Yerel zaman. Doğu sahili hayranları için tüm sezon boyunca en az ilgi çeken prime-time oyunlarından biri olabilir. 

hangi kanal ""Perşembe Gecesi Futbolu bu gece mi?

TV kanalı: Fox & NFL Ağı Canlı yayın: fuboTV | DAZN (Kanada’da)

5. haftadan itibaren tüm ""Perşembe Gecesi Futbolu"" oyunlar, NFL Network’e ek olarak kablolu ağ Fox’ta canlı yayınlanacak. Bu simulcast kurulumu 16. Hafta boyunca geçerli olacak.

5. Hafta ayrıca Amazon Prime Video’da Perşembe gecesi yayınlarının başlangıcıdır. Amazon, bir sonraki TV hakları müzakerelerinde büyük bir teklif oluşturmak için bu platformu büyük olasılıkla bir pist olarak kullanacak.

NFL Ağı, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki çoğu kablo sağlayıcısı aracılığıyla kullanılabilir. Ayrıca uydu sağlayıcısı DirecTV (212 ve 1212) ve IPTV sağlayıcıları Verizon FiOS (88 ve 588) ve Google Fiber (2019 kanalı) aracılığıyla da kullanılabilir.

Perşembe gecesi maçı için NFL canlı yayınları

Fox ve Amazon Prime’ın bu haftaki yayına eklenmesiyle yayın seçenekleri genişledi. Fox Sports Go, Amazon Prime’a ve burada özetlenen olası akış hizmetlerinizin geri kalanına ek olarak artık kablo aboneleri için bir olasılık.

Aşağıdakiler için tüm canlı akış seçenekleri aşağıdadır: ""Perşembe Gecesi Futbolu"" 2020’de.

Akış seçeneği Kablo aboneliği gerekli mi? Bedava? Maliyet Ücretsiz deneme?
Fox Sports Go  (5. Haftadan Başlıyor) Evet Evet
Amazon Prime Videosu  (5. Haftadan Başlıyor) Hayır Hayır $8.99/ay Hayır
NFL Uygulaması Evet Evet
Yahoo! Spor Uygulaması Hayır Evet
fuboTV Hayır Hayır 60$/ay Evet
AT&T TV Now  (2-4. Haftalar Değil) Hayır Hayır 55$/ay Evet
Hulu Plus Canlı TV  (2-4. Haftalar Değil) Hayır Hayır 55$/ay Evet
askılı televizyon Hayır Hayır 30$/ay Evet
YouTube TV Hayır Hayır 65 $/ay Evet

NFL 15. Hafta programı

Hafta sonu boyunca futbol var ve bu, kolej futbolunun konferans şampiyonluk maçlarını düşünmeden bile önce. Perşembe gecesi maçından sonra, Cumartesi günü iki oyun var, biri Josh Allen’ı ve gece içkisinde Aaron Rodgers’ı içeriyor.

İzin verilen 70 yarda punt dönüşü TD